Prydnadsurnor Louis XVI-stil

Prydnadsurnor Louis XVI-stil
Prydnadsurnor Louis XVI-stil
Prydnadsurnor Louis XVI-stil
Prydnadsurnor Louis XVI-stil

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PRYDNADSURNOR, 1 par, Louis XVI-stil, förgylld brons och marmor, höjd 45 cm

Dekorelement saknas, smärre nagg

134718

2012-05-25