Carl Kylberg färglitografi

Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap, signerad Carl Kylberg, färglitografi, 89/360, 46x60 cm

134765

2012-05-18