"Brigg Vera af Helsingborg Kapten LP Norrman 1885"

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): "Brigg Vera af Helsingborg Kapten LP Norrman 1885", olja på duk, 46x60 cm

Smärre ytskador, hål

134831

2012-05-18