Margareta Wallin oljemålning

Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLIN, Margareta (samtida): "Blomsterstånd", signerad Margareta Wallin, olja på duk, 74x66 cm

134852

2012-05-18