Claes Caspersson oljemålning

Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CASPERSSON, Claes (född 1953): Strandbild, signerad Claes Caspersson, olja på duk, 60x73 cm

134854

2012-05-18