Stadsmotiv oljemålning
2012-05-18
134862
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stadsmotiv, otydligt signerad, olja på duk, 77x63 cm
Skador, lagningar