Jurgen von Konow olja
2012-05-18
134864
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KONOW, Jurgen von (1914-59): "Vintersol", signerad v Konow, utförd 1950 olja på pannå, 18x24 cm