Jurgen von Konow olja

Jurgen von Konow olja
Jurgen von Konow olja
Jurgen von Konow olja
Jurgen von Konow olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59): "Vintersol", signerad v Konow, utförd 1950 olja på pannå, 18x24 cm

134864

2012-05-18