Hassenteufel oljemålning

Hassenteufel oljemålning
Hassenteufel oljemålning
Hassenteufel oljemålning
Hassenteufel oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HASSENTEUFEL, Hans (1887-1943): Kvinnlig akt, signerad och daterad Hans Hassenteufel München 1921, olja på duk, 60x40 cm

134890

2012-05-19