George Clare oljemålning

George Clare oljemålning
George Clare oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLARE, George(1800-tal): Stilleben med frukter, signerad George Clare, olja på duk, 20x16 cm

färgbortfall

134895

2012-05-19