Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 4 st, ASSIETTER, 15 st, FAT, 2 st, SKÅL på fot, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, diameter 8-25,5 cm
Skador, nagg
134899
2012-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här