Tallrikar assietter Kina

Tallrikar assietter Kina
Tallrikar assietter Kina
Tallrikar assietter Kina
Tallrikar assietter Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 4 st, ASSIETTER, 15 st, FAT, 2 st, SKÅL på fot, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, diameter 8-25,5 cm

Skador, nagg

134899

2012-05-19