Alexander Vasilenko färglitografi
2012-05-19
134915
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASILENKO, Alexander (född 1965): "Red Torso", signerad Vasilenko, färglitografi, 75x52 cm