Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, höjd 23 cm

Skador, lagningar

134939

2012-05-19