Urna

Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA med lock, porslin, Rörstrand daterad 1881, höjd 44 cm TAZZA, i porslin och biskvi, höjd 24 cm

Skador och lagningar

134944

2012-05-19