Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARLSTRÖM, Gustaf (1896-1964): "Forsen", signerad Gustaf Carlström 1932, olja på duk, 110x110 cm
Duklagning
134955
2012-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här