Gustaf Carlström oljemålning

Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning
Gustaf Carlström oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARLSTRÖM, Gustaf (1896-1964): "Forsen", signerad Gustaf Carlström 1932, olja på duk, 110x110 cm

Duklagning

134955

2012-06-05