Stig Claesson färglitografi
2012-05-19
134973
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Porträtt, signerad , färglitografi, 29/75, 60x45 cm