Robert Högfeldt akvarell
Closed
2012-05-19
134992
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Draktämjerskan, signerad R. Högfeldt, akvarell, 24x32 cm