Peter Dahl provtryck

Peter Dahl provtryck
Peter Dahl provtryck

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934): I afton dans, signerad Peter Dahl -80, provtryck, färglitografi, 56x42 cm

135002

2012-05-19