Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERMELIN, Olof (1827-1913): På bryggan, signerad O. Hermelin, olja på pannå, 30,5x21 cm

135030

2012-05-20