Dosa i silver

Dosa i silver
Dosa i silver
Dosa i silver
Dosa i silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSA, silver, 1800-tal, invändigt förgylld, möjligen England vikt 70 g

135032

2012-05-19