Julio Zapata blandteknik

Julio Zapata blandteknik
Julio Zapata blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ZAPATA, Julio (född 1932): Två nakna kroppar, signerad och daterad J Zapata -70, blandteknik, 93x59 cm

135044

2012-05-20