Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 litografier, Kaniner och räv, signerad Roland S, en numrerad 14/15 res 9/10 (?),16x9 resp 9x16 cm
135057
2012-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här