Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RYBERG, Elis (1919-1985): "Utsikt från Mariaberget", signerad Elis Ryberg, HC, färglitografi, 41x48 cm

135061

2012-05-20