Oljemålning Stig Claesson

Oljemålning Stig Claesson
Oljemålning Stig Claesson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Bobaracker för Ungdomens järnväg mellan Samac och Sarajevo, signerad och daterad Stig Claesson -52, olja på pannå, 46x54 cm

135071

2012-05-20