Göran Folcker oljemålning

Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOLCKER, Göran, (1920-2000): "Corrida I", signerad och daterad Folcker 51, olja på duk, 27x46 cm

135089

2012-05-20