Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TÊTE-À-TÊTE, 6 dlr, porslin, omkring 1900, Meissen, brickans längd ca 37 cm
Gulddekor med slitage, brickan med spricka och nagg
135102
2012-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här