Tête-à-tête Meissen

Tête-à-tête Meissen
Tête-à-tête Meissen
Tête-à-tête Meissen
Tête-à-tête Meissen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÊTE-À-TÊTE, 6 dlr, porslin, omkring 1900, Meissen, brickans längd ca 37 cm

Gulddekor med slitage, brickan med spricka och nagg

135102

2012-05-20