Klubbat för:
1 700 SEK
1 000 SEK
SKÅLAR, 3 st, LJUSSTAKAR, 1 par, Orrefors, Gunnar Cyrén, "Sofiero", skålarnas diameter 15, längd 24 cm
Nagg, en skål m lagning
135116
2012-05-20