Skålar Gunnar Cyrén "Sofiero"

Skålar Gunnar Cyrén
Skålar Gunnar Cyrén

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

SKÅLAR, 3 st, LJUSSTAKAR, 1 par, Orrefors, Gunnar Cyrén, "Sofiero", skålarnas diameter 15, längd 24 cm

Nagg, en skål m lagning

135116

2012-05-20