Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade Erik Adolf Zethelius (1803-1841), Stockholm 1834, höjd 21 cm

Ljusmanschett med mindre bristning, en fot med lagning

135148

2012-05-20