Andreas Eriksson litografi

Andreas Eriksson litografi
Andreas Eriksson litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIKSSON, Anderas (född 1975): "Lervia 6", signerad och daterad Andreas Eriksson 2008, 1/7, litografi, 24,5x19, cm

135197

2012-05-21