Servis Gullviva Gunnar Wennerberg Gustafsberg
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SERVIS, 80 dlr, keramik, "Gullviva" Gunnar Wennerberg, Gustafsberg bestående av, 3 terriner, 6 djupa tallrikar, 6 mattallrikar, 7 tekoppar, 5 tefat, 8 kaffekoppar, 12 kaffefat, 8 mockakoppar, 12 mockafat, 13 assietter
Nagg, lagningar, fat till mockakoppar, tekoppar och kaffekoppar ej likadana, tekoppar med resp utan guldkant
135203
2012-05-21