Sven Erixson X:et färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Tabo, signerad X:et, 295/360, färgliografi, bladstorlek 50x60 cm

135204

2012-05-21