Puderstol

Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PUDERSTOL, 1800-talets början, bemålad samt gulddekor

Skador

135211

2012-05-21