Ulf Wahlberg oljemålning

Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Utsikt, signerad och daterad Ulf Wahlberg -79, olja på pannå, 35x42 cm

135212

2012-05-21