Matservis Rörstrand Prince

Matservis Rörstrand Prince
Matservis Rörstrand Prince
Matservis Rörstrand Prince
Matservis Rörstrand Prince

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSERVIS, 116 dlr, Rörstrand, "Prince", bestående av, 24 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 18 desserttallrikar, 30 assietter, 2 uppläggningsfat, 2+1 skål, 2 såsskålar, 20 kaffekoppar, kaffekanna, 2 gräddsnipa och 2 sockerskål, ett extra kaffefat medföljer

Obetydligt slitage och nagg. Ett uppläggningsfat med lagning. Kaffekanna med udda lock medföljer

135223

2012-05-21