Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Sommaräng, signerad och daterad Carl Johansson 1925, olja på duk, 62x92 cm

Lagningar och retuscher, krakeleringar och smärre färgbortfall

135293

2012-05-21