Hans Viksten oljemålning

Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSTEN, Hans (1926-1987):"Växelspel", signerad och daterad Viksten 80F, olja på duk, 21x27 cm

135295

2012-05-22