Marie-Louise Ekman färglitografi

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EKMAN, Marie-Louise (född 1944): Kyssen, signerad och daterad M L de Geer Bergenstråhle 1976, färglitografi, 4/245, 58x84 cm

135310

2012-05-22