Emil Ekman oljemålning
2012-05-22
135316
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKMAN, Emil (1880-1951): Marinmotiv, signerad Emil G Ekman, olja på pannå, 29x36 cm