Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

SEKRETÄR, gustaviansk stil, mahoghyfanerad, mässingsbeslag, höjd 115, 72x39 cm, nyckel finns

Skador

135322

2012-05-22