Anette Gustafsson akvarell
2012-05-22
135342
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAFSSON, Anette (född 1966): Motiv från Åland, signerad, akvarell, 49x48 cm