Philip von Schantz färglitografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): (4) Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått vardera 45x54 cm

135358

2012-05-22