Rune Rockström akvarell
2012-05-22
135364
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983): Fönsterutsikt - Katarina kyrka, signerad Rune Rockström, akvarell, 32x23 cm