Brita Ahlberk oljemålning

Brita Ahlberk oljemålning
Brita Ahlberk oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

AHLBERK, Brita (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad 1996, olja på duk, 32x39 cm

Zustandsbeschreibung

135377

2012-05-22