Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
AHLBERK, Brita (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad 1996, olja på duk, 32x39 cm
Zustandsbeschreibung
135377
2012-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner