Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Äpple, signerad och daterad v Schantz -88, 159/190, färglitografi, 19x13 cm

135406

2012-05-22