Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MUGG, London 1830, SKÅL, sterlingsilver, SALTKAR, Wien, 1800-tal, invändigt med förgyllning, GRÄDDKANNA, silver, total vikt ca 470 g
135431
2012-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här