Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, för 3 ljus vardera, 1800-tal, Louis XVI-stil, förgylld brons, höjd 34 cm
En arm lagad
135467
2012-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här