Else Hermansson oljemålning

Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMANSSON, Else (1900-1997): Hedvig Eleonora, signerad och daterad Else Hermansson, olja på duk, 35x27 cm

135475

2012-05-23