Elias Martin akvarell
2012-05-23
135479
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MARTIN, Elias (1739-1818): Engelskt landskap, signerad och daterad Elias Martin 1775, akvarell, 12x15 cm