Fotografi efter Frans G. Klemming

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGRAFI, Stockholm från Södermalm, efter Frans G. Klemming 1900, litografisk tonseparation utförd av Bo Jemseby, tryckt av Cartorama Nordica, 1997, numrerad 81/350, 84x134, uppfodrad, totalmått 105x155 cm

135545

2012-05-23