Tekanna Svenskt Tenn

Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TEKANNA, Svenskt Tenn, Stockholm 1951, tenn med trähandtag, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn, höjd 15 cm

Kuntoraportti

Smärre repor

135555

Päivämäärä:

2012-05-23