Tekanna Svenskt Tenn
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TEKANNA, Svenskt Tenn, Stockholm 1951, tenn med trähandtag, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn, höjd 15 cm
Kuntoraportti
Smärre repor
135555
Päivämäärä:
2012-05-23