Oskar Bergman färglitografi
2012-05-23
135557
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGMAN, Oskar, (1879-1963): "Vid Östervik", signerad Oskar Bergman, 233/260, färglitografi, 33x46 cm